Vítejte na stránkách společnosti EUROMAFAS, jejím posláním je především důraz na bezpečnost a ochranu. Naší snahou je přispět ke zlepšení bezpečnostní situace v České republice a zároveň i zvýšení kreditu a reputace České republiky v zahraničí. Vnímáme současný úpadek morálních hodnot ve společnosti a mrzí nás, když sleduji, jak spousta občanů ČR zapomíná, že máme druhým pomáhat, mnozí se snaží naopak profitovat na úkor druhých a to bez jakýchkoliv morálních zábran, s arogancí a někdy i neskrývanou drzostí. Vzrůstá také apatie a bezohlednost, dosahující často bohužel i brutálně agrese.

Snažíme se ve společnosti EUROMAFAS nabídnout služby, které nejsou jen komerční činnosti, ale především podanou rukou druhým. Do svého zaměstnání vkládáme vždy osobní přístup a rušíme za svědomitý a odpovědně odvedený servis.

Věnujeme se i aktivitám určeným dětem, vyplňujících jejich volný čas, jinak strávený bezprizorně před obrazovkami, či vysedáváním po klubech a na ulicích. Pomáháme dětem upevňovat zdraví, zvyšovat fyzickou kondici, nabít všeobecný rozhled, znalosti, cvičit odolnost a v neposlední řadě také poznávat přírodu i krásy České republiky. Věříme, že cesta k návratu morálních hodnot, respektu a ohledu k druhým vede právě přes tento čas strávený s dětmi. Pomáháme těm, kteří pomoc potřebují a kteří si jí zaslouží, podporujeme humanitární projekty, jejichž jsme i součástí.“

EUROMAFAS s.r.o. poskytuje klientům poradenství a služby v oblasti bezpečnosti. Snažíme se najít optimální a komplexní řešení, které uspokojí veškeré požadavky ze strany klienta, či našich partnerů, což se nám dlouhodobě daří. Společnost EUROMAFAS, společně ve spolupráci s partnery z České republiky i ze zahraničních zemí je schopna nabídnout veškeré služby z oblasti ochrany, a to jak v České republice, tak i v zemích, kde působí její partneři.
V bezpečnostní praxi hledáme současná i budoucí rizika a navrhujeme jejich efektivní a bezpečné řešení. Profesionální úroveň bezpečnostní agentury je zaručena právní erudicí zaměstnanců v rozsahu potřebným pro bezchybné provedení práce. Zaměstnanci prochází pravidelným školením v oblasti psychologie vyjednávání, jsou podrobováni zátěži v kritických situacích formou výcviku a zároveň je kladen důraz na jejich fyzickou připravenost. Stejně tak jsou jim vštěpovány základy taktiky osobní ochrany, ostrahy objektů i ochrany přesun.
Naše společnost disponuje veškerým vybavením potřebným k provádění všech nabízených bezpečnostních služeb, a to na nejvyšší možné technické úrovni. Poskytujeme odbornou konzultaci a analýzu daného problému. Dříve než zaplaťte, bezpečnostní agentura Vám sdílí alternativy postupů i rozsah opatření, nutných pro jeho vyřešení.

EUROMAFAS s.r.o.
Lucemburská 2435/15
130 00 Praha 3  Vinohrady

IČ: 27428389, DIČ: CZ27428389
Výpis z OR

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *