• Koncerty a hudební produkce
• Sportovní, kulturní a společenské akce
• Kluby, bary a noční život

Máme dlouholeté zkušenosti především při organizování koncertů hudebních kapel, a to včetně zajištění celého turné, sportovních a kulturních akcí. V současné době se též podílíme na organizačním zajištění fotbalových zápasů, a to jak na domácích stadionech, tak při výjezdu na hřiště sportovního soupeře, jak v České republice, tak při výjezdech do zahraničí.

Pracovníci jsou proškoleni, vybaveni i ustrojeni dle specifických požadavků kladených na konkrétní zařazení a pracovní náplň, a to od společenských obleků ve VIP zónách, až po odolné kombinézy určené pro zásahové skupiny, u nichž se předpokládá případný střet s agresivními skupinami.
Historie spolupráce s promotéry na organizování koncertů se datuje do roku 1994, konkrétně ve spolupráci s agenturou EMG ToCo organizující koncerty, v té době populárních popových skupin 2 UNLIMITED, TWENTY 4 SEVEN, CULTUREBEAT aj.

Organizačně se nyní také podílíme na zajištění fotbalových utkání včetně výjezdu, dále turnajů a soutěží různých sportovních odvětví, a to včetně bojových sportů, především MMA a K-1.

Zajišťujeme provoz předních pražských barů a klubů, kde dosahujeme spokojenosti našich partnerů a klientů námi nabízenou službou. Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni citlivě vnímat hranice v komunikaci s klienty těchto zábavných podniků, nenarušit uvolněnou atmosféru klubu a zároveň v případě potřeby řešit krizové situace bez zbytečného poutání pozornosti okolí incidentu.